Intencje mszalne
parafiazabrzeg.pl
8.12 2019  II Niedziela Adwentu - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP     
  7.00    za ++ Annę Pawlik w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Pawlik i Białas
  8.30    za ++ Marię i Józefa Kopeć, syna, synową, zmarłą Józefę
10.00    Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski  z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rodziny Wrzoł
11.30    Za wstawiennictwem św. Barbary w intencji Górników i ich rodzin, oraz za zmarłych górników
15.30    NIESZPORY
16.00    za ++ Marię i Józefa Tyc, dwóch synów i córkę, zięcia Józefa Maśkę, za Beatę i Wiesława Ogiegło, zmarłych z rodzin Tyc, Maśka, Kopeć, Szermański i dusze  w czyśćcu cierpiące

9.12 2019 /Poniedziałek/
7.00  1. za + Bolesława Wiśniewskiego - popogrzebowa
          2. za + Romana Wrzoł w rocznicę jego urodzin
18.00 1.Do MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem i z prośbą o dalszą opiekę dla osoby Bogu wiadomej
           2. za ++ Marię i Wiktora Maśka, zmarłych z rodzin Maśka, Kołoczek, Matuszek, Bugiel
* ks. Emil - + Emila Poloka - popogrzebowa

10.12 2019 /Wtorek/
7.00   za + Hanna Wolska w 10 rocznicę śmierci
18.00 za ++ Alojzego Kopeć, brata Michała i rodziców, Franciszka i Marię Grygierczyk, Rafaelę Grzyb i męża oraz dusze w czyśćcu
* ks. Emil - + Erwina Indekę - popogrzebowa

11.12 2019 /Środa/
7.00    za ++ Wiktora Kozika, zmarłych rodziców, siostrę, brata, zmarłych z rodziny Kozik
18.00  za ++ Marię i Wiktora Maśka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Franciszka  Grzywę, zmarłych z rodzin Maska, Matuszek, Bugiel.
* ks. Emil - + Alfonsa Wątrobę - popogrzebowa
* ks. Krzysztof - za + Józefa Głowiaka - popogrzebowa

12.12 2019 /Czwartek/
7.00    za + Franciszka Jonkisza  - popogrzebowa
16.00  za + Irenę Bratkowską w 30 rocznicę śmierci
* ks. Emil - za + Józefa Florek - popogrzebowa

13.12 2019 /Piątek/  Wspomnienie św. Łucji
7.00    za + Józefa Wrzoła - popogrzebowa
18.00  za ++ Gertrudę i Józefa Kobiela, rodziców, rodzeństwo, zięcia Tadeusza, Emilię i Franciszka Szpoczek, Erwina Okolusa, zmarłych z rodzin Tomala, Górka, Pławecki, Tyc, Kaganiec
* ks. Emil - za + Marię Tomaszczyk - popogrzebowa

14.12 2019 /Sobota/  Wspomnienie św. Jana od Krzyża
7.00    za ++ Józefa Rajdę i Józefa Grubę, rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00  za ++ Rozalię Drobik, męża, dzieci, zmarłych z rodzin Drobik, Tomica i Barut
 * ks. Emil - za + Władysławę Maślanka - popogrzebowa

15.12 2019  III Niedziela Adwentu
7.00    za + Alicję Parma - popogrzebowa
8.30    za ++ Władysława i Stefanię Dyrda
10.00  za + Teresę Dawid w 1 rocznicę śmierci
11.30  CHRZTY
15.30  NIESZPORY
16.00  za ++ Józefę i Tadeusza Kołcz, syna Edwarda, rodziców, teściów i zmarłych z rodziny
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter