Intencje mszalne
parafiazabrzeg.pl
25.10 2020 / Niedziela / UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
7.00    za ++ ojców Antoniego Spyrę i Rafała Witosza
8.30    za ++ Stanisława Tyca, Jana i Emilię Tyc, Annę i Teodora Tyroń, Krystynę Sapińską i dwóch mężów
10.00  1) za ++ Franciszka Kopcia, dwie żony, trzy córki, zięciów oraz zmarłych z rodziny Kopeć, Szczygieł, Machar
           2) za ++ Władysława Brylskiego w 20 rocznicę śmierci
11.30  1) ROCZKI
           2) W intencji Joanny i Józefa z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa w podziękowaniu Bogu Ojcu za wspólnie przeżyte lata i wszelkie łaski z prośbą o błogosławieństwo i moc Ducha Świętego  na dalsze lata
16.00  WYPOMINKOWA
* ks. Emil - za + Józefa Tomaszczyka – popogrzebowa
* ks. Robert - za + Annę Grygierczyk (25 greg)

26.10 2020 /Poniedziałek/  
7.00    za + Wiktora Janusz - popogrzebowa
18.00  za ++ Władysława Grabskiego, żonę Zofię, rodziców z obu stron
* ks. Emil - za + Genowefę Pikuła – popogrzebowa * ks. Robert - za + Annę Grygierczyk (26 greg)

27.10 2020 /Wtorek/
7.00    za + Antoniego Ryszkę - popogrzebowa
18.00  za ++ Bronisława, Marię, Bolesława, Władysława, Danutę Ciesielczyk oraz Jana, Annę, Józefa Sordyl i zmarłych z rodziny
* ks. Emil - za + Irenę Kwaśniewską - popogrzebowa* ks. Robert - za + Annę Grygierczyk (27 greg)

28.10 2020 /Środa/  Święto św. Apostołów: Szymona i Judę Tadeusza
7.00    za + Zdzisława Gruszkę - popogrzebowa
18.00  za ++ Piotra Hołyst, syna Ryszarda, rodzeństwo i rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Emil - za + Henryka Małczaka - popogrzebowa
* ks. Krzysztof - za + Jerzego Korbasińskiego – popogrzebowa
* ks. Robert - za + Annę Grygierczyk (28 greg)

29.10 2020 /Czwartek/
7.00    za ++ Antoniego Janusz i rodziców Franciszka Grygierczyka, żonę Marię, Annę Morawiec, dwóch mężów, dusze w czyśćcu cierpiące
16.00  za ++ Władysława Krysiaka w 7 rocznicę śmierci, Ludmiłę Krysiak  w 17 rocznicę śmierci
* ks. Emil - za + Mirosława Krawczyka – popogrzebowa
* ks. Robert - za + Annę Grygierczyk (29 greg)

30.10 2020 /Piątek/
7.00    za ++ Marię i Alojzego Kopeć, synów Alojzego i Michała, córkę Marię i zięcia
18.00  za ++ rodziców Helenę i Franciszka Gruba, rodzeństwo Klinowski, Kopeć oraz dusze w czyśćcu cierpiące
* ks. Emil - za + Teresę Szłapa – popogrzebowa * ks. Robert - za + Annę Grygierczyk (30 greg)

31.10 2020  /Sobota/
7.00   za + Ludwika Tyca - popogrzebowa
18.00 za ++ Annę i Franciszka Białas, rodziców, Irenę Jarczok, Annę Gawlas, Janinę i Stanisława Gryz, Józefa Miturę, Krystynę Jarczok, Marię Tora, zmarłych z rodzin: Kotarba, Jaworski, Tyc, Antonik
* ks. Emil - za + Paulinę Waliczek – popogrzebowa

01.11 2020 / Niedziela / UROCZYSTOŚĆ  Wszystkich Świętych
7.00    za ++ Ernesta i Janinę Langer, syna Piotra, córkę Stanisławę , zięcia Aleksandra, Helenę i Augustyna Pietrzyk
8.30    za ++ Jadwigę i Wiktora Wrzoł, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz synową Anielę
10.00  1) za + Danutę Michalak w  17 rocznicę  śmierci,
            2) za ++ Wiesława i Jana Motyka, Franciszka i Zuzannę Kopeć, ++ z rodzin Kopeć, Paszek, Motyka
11.30  za ++ Tadeusza Dyrdę, rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące
16.00 za ++ Czesława Iskrzyckiego, rodziców Józefa i Annę Polok  i dwie córki
* ks. Emil - za + Marię Tora – popogrzebowa
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter