Wiadomości
parafiazabrzeg.pl
W piątek 13 października w naszym kościele parafialnym odbyło się ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

W roku jubileuszu stulecia objawień Matki Bożej w Fatimie ze szczególną wdzięcznością powierzaliśmy Pani Fatimskiej nasze intencje, dziękując za opiekę za wstawiennictwo w naszych najtrudniejszych sprawach.
Naszą modlitwę, której przewodniczył ks. wikary Dawid Majdak, ofiarowaliśmy także za tych, którzy jeszcze swej drogi do Chrystusa nie odnaleźli. Figury Dzieci Fatimskich, ustawione przed ołtarzem, przypominały nam, że naszą powinnością jest odpowiedzieć tak jak one na wezwanie do pokuty i nawrócenia. Nabożeństwo zakończyła uroczysta procesja z figurą MB Fatimskiej i świecami wokół kościoła, a do Maryjnych pieśni zachęcał pięknym śpiewem nasz parafialny Chór św. Józefa pod dyrekcja pani organistki Sylwii Strządały.