21 – 28.07.2019

3. Środa  24.07  Wspomnienie św. Kingi
  4. Czwartek  25.07  Święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa
  5. Piątek  26.07  Wspomnienie św. Joachima i Anny - rodziców NMP
    W dniach od 21.07 - 28.07. obchodzony jest w Kościele w Polsce XX Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”.
    W przyszłą niedzielę 28.07 po każdej Mszy św. będziemy się modlić w intencji wszystkich kierowców i poświęcimy pojazdy.
    Przy okazji poświęcenia będzie można złożyć ofiarę przeznaczoną na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy pracujących w różnych krajach świata.
    Serdecznie zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę Dekanatu Czechowickiego, która odbędzie się w dniach od 07 do 11 sierpnia.
    Zapisy uczestników odbywać się będą w salkach katechetycznych Parafii NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach w dniach: 26.07, 27.07, 28.07, w godz. od 17.30 do 19.30.
    Bliższe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie na placu kościelnym.
    W niedzielę 11.08 organizujemy autokarową Pielgrzymkę do Częstochowy, aby powitać pielgrzymów, uczestniczących w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.
    Zapisy przyjmuje siostra Miriam w zakrystii. Koszt przejazdu 30 zł.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter