13.01 – 20.01.2019
  • Dzisiaj przypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Liturgiczny Bożego Narodzenia.
  • O godz. 16.00 odprawimy Mszę św. w intencji uczestników i ofiarodawców FESTIWALU KOLĘDOWEGO.
  • Po Mszy św. nastąpi ogłoszenie wyników tego konkursu oraz występy tegorocznych laureatów oraz wysłuchamy koncertu artystów z Fundacji Zespołu Braci Golców.
  • Od poniedziałku 14.01 rozpoczynamy w naszym kościele dalszy ciąg prac remontowych. Bardzo serdecznie prosimy mężczyzn o pomoc w prowadzeniu tych prac, ponieważ przed dniem 2 marca muszą one być zakończone.
LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
  • Czwartek 17.01  Wspomnienie św. Antoniego, opata
    W tym dniu Kościół Katolicki w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.
  • Piątek  18.01
    W całym kościele rozpoczynamy tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.
    W tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.
    Po Mszy św. o godz. 7.00 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • Sobota  19.01  Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa
    Zapraszamy na adorację w ciszy o godz. 20.00.
Wizyta Duszpasterska
Poniedziałek  14.01
Ks. Proboszcz – od godz. 14.00 ul. Ozaista, Majowa
Ks. Wikary – od godz. 15.45  ul. Sikorskiego (numery parzyste)

Wtorek  15.01
Ks. Proboszcz – od godz. 14.00  ul. Maciejowicka, Zakole (rozpoczęcie w sąsiedztwie ul. Stadionowej)
Ks. Wikary – od godz. 14.30 ul. Waryńskiego (strona północna)

Środa  16.01. od godz. 14.00
Ks. Wikary – ul. Sikorskiego (numery nieparzyste)

Sobota 19.01. od godz. 13.00
Kolęda dodatkowa dla rodzin, które nie mogły przyjąć kapłana w terminie wcześniej wyznaczonym. Prosimy o zgłaszanie tych rodzin w zakrystii u siostry Miriam.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter