20.09. – 27.09. 2020

Dzisiaj  XXV  niedzielę  w ciągu roku . Przeżywamy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek wspieramy  Diecezjalne Radio ANIOŁ BESKIDU, które utrzymuje się z ofiar wiernych.

Liturgiczne Obchody Tygodnia

Poniedziałek  21.09.  Święto  św. Mateusza  Apostoła i  Ewangelisty

Środa   23.09.    Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny

Czwartek  24.09. Święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku-Białej

Niedziela  27.09.
Kolekta zbierana w czasie Mszy świętych będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii .

W niedzielę 04.10. w czasie Mszy św. o godz. 11.30 w naszej wspólnocie parafialnej będziemy dziękować Panu Bogu za dar  powołania naszych sióstr rodaczek  ze Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek:
Siostry Małgorzaty Seredyńskiej, która obchodzi 50 - lecie ślubów zakonnych oraz siostry Aleksandry Waliczek świętującej 25 - lecie ślubów zakonnych.

Zapraszamy chętne dziewczynki na spotkania grupy Dzieci Maryi:
klasy od  I –IV  w piątki od godz. 15.00 - 16.00
klasy od  V-VII w piątki od godz. 16.00 - 17.00
Wszystkie chętne dzieci od klasy IV wzwyż (dziewczynki i chłopcy) zapraszamy do ćwiczenia wspólnego śpiewu w piątki od  godz. 17.00 -18.00.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter