20 – 27.06.2021

Dzisiaj przeżywamy XII Niedzielę w ciągu roku.
Ofiary do puszek zbierane przy kościele przeznaczone są na potrzeby Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka  w Bielsku-Białej.
Na konferencji Episkopatu Polski biskupi podjęli decyzję o zniesieniu dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. oraz w święta nakazane z dniem 20 czerwca br.

Liturgiczne Obchody Tygodnia
  • Poniedziałek  21.06  Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
  • Czwartek  24.06. UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
    W tym dniu od godz. 15.00-16.00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego.
  • Piątek   25.06.
    W tym dniu o godz. 8.00  zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę św. dziękczynną z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego
  • Niedziela 27.06.
    Kolekta zbierana w czasie Mszy św. przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
    W tym dniu na parkingu przy plebanii będzie można w ambulansie w godz. od 9.00 do 12.00 oddać krew.
    Warunkiem oddania swojej krwi jest dobry stan zdrowia , wiek od 18-65 lat , oraz okazanie dokumentu tożsamości.
  • W dniach od 07.08 - 11.08. organizowana  jest Piesza Pielgrzymka z Czechowic-Dziedzic na Jasną Górę.
    Zapisy uczestników odbędą się w salkach parafii NMP Królowej Polski w Czechowicach Dziedzicach w poniedziałek  21.06. w godz. od 17.00-19.00
  • Od 28.06. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane w porządku wakacyjnym:
    - w poniedziałki, środy i piątki o godz. 7.00
    - we wtorki, czwartki i soboty o godz. 18.00