15 – 22.05.2022

Dzisiaj przypada V Niedziela Wielkanocna

W naszej parafii gościmy kleryków pochodzących z naszej diecezji, którzy przygotowują się do kapłaństwa. W czasie każdej Mszy św. modlą się razem z Nami o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych, dając świadectwo ze swojego życia.
Po Mszy św. o godz. 8.30 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do Bierzmowania, na spotkanie z alumnami naszego seminarium w salce katechetycznej.
Do puszek przy kościele zbierane są ofiary przeznaczone na radio diecezjalne „Anioł Beskidów”, które utrzymuje się z ofiar wiernych.
O godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

Liturgiczne Obchody Tygodnia

Poniedziałek  16.05.  Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.
Nabożeństwo majowe o godz. 17.30 odprawimy przy krzyżu na ul. Spacerowej.

Środa 18.05.
Nabożeństwo majowe o godz. 17.30 odprawimy przy kaplicy Narodzenia NMP na ul. Waryńskiego.

Czwartek 19.05.
Młodzież z kl. VIII  która przygotowuje się do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w kościele o godz. 17.00.

Piątek 20.05.
Z racji III Piątku Miesiąca  koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówimy w czasie nabożeństwa majowego o godz. 17.30.

Sobota 21.05.  Wspomnienie św. Jana Nepomucena
W sobotę 21 maja odbędzie się pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami do Sanktuarium św. Abpa Józefa Bilczewskiego w Wilamowicach i Hałcnowa.
Wyjazd z parkingu przy plebanii o godz. 8.30. Są jeszcze wolne miejsca.

O godz. 20.00 zapraszamy a adorację w ciszy poprzedzoną czytaniem Słowa Bożego.

Niedziela 22 .05.  VI Niedziela Wielkanocna
W tym dniu przypada 27 rocznica pobytu Papieża Jana Pawła II na terenie naszej diecezji (Skoczów, Bielsko-Biała, Żywiec).

Kolekta zbierana w czasie Mszy św. będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter