25 - 31.05.2020

W dzisiejszą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wspominamy chwilę, kiedy Jezus przestał być widoczny dla swoich uczniów i wstąpił do chwały niebieskiej.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
  • Wtorek 26 maja - wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. W tym dniu modlimy się za wszystkie Matki z okazji przypadającego ich święta.
  • Piątek 29 maja - wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  • Sobota 30 maja - wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, patrona naszej Diecezji.
  • W przyszłą niedzielę 31 maja, przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończymy także Maryjne nabożeństwa majowe.
  • W sobotę 30 maja po Mszy św. wieczornej (około 18.50) w kościele spotkanie z rodzicami dzieci klasy IV, które będą przeżywać rocznicę I Komunii św.
  • Pragniemy bardzo serdecznie podziękować jednemu z naszych parafian, który zafundował ławki do kaplicy.
  • Za tydzień kolekta zbierana w czasie Mszy świętych będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy, wspierają materialnie naszą parafię składając ofiary osobiście lub dokonując przelew na konto naszej parafii.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter