25.10. – 01.11.2020

Dzisiaj przeżywamy XXX niedzielę w ciągu roku.

Liturgiczne Obchody Tygodnia:
Ze względu na epidemię i zalecenia Kurii Diecezjalnej wszystkie nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w kościele.
Środa   28.10.    Święto św. Apostołów: Szymona i Judę Tadeusza
Modlimy się w intencji biskupa seniora Tadeusza Rakoczego w Dniu Imienin. Nabożeństwo różańcowe w kościele o godz. 17.30 poprowadzi młodzież z klasy VII b.
Czwartek   29.10.
W tym dniu modlitwę różańcową w kościele poprowadzą dzieci z klasy VI a.
Niedziela  01.11. Uroczystość Wszystkich Świętych
Uroczystość Wszystkich Świętych o godz.15.30 w kościele, odśpiewamy godzinki za zmarłych.
Prosimy, aby rodziny zmarłych, którzy odeszli od nas w ciągu ostatniego roku przyniosły na to nabożeństwo znicze, które zostaną zapalone i poświęcone, a następnie osobiście zaniesione na groby bliskich zmarłych.
W związku z trwającą epidemią w tym dniu nie będzie procesji na cmentarz. Msza św. popołudniowa zostanie odprawiona o godz. 16.00.
W Poniedziałek 02.11. będziemy przeżywać
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - DZIEŃ ZADUSZNY.
W tym dniu w naszym kościele będą odprawione Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. W zakrystii i kancelarii parafialnej można składać wypominki za zmarłych roczne (z podaniem godziny Mszy Św.) oraz wypominki jednorazowe.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter