17.03 – 24.03.2019

Przeżywamy  II  Niedzielę Wielkiego Postu.

• Dziś modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki (dzieło Ad. Gentes).
  • Zapraszamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali.
  • Droga Krzyżowa: każdy piątek godz. 17.30 i 20.00 w czwartki po Mszy św. szkolnej.
  • Nabożeństwo Gorzkich Żali odbywają się w każdą niedzielę o godz. 15.30.
  • We wtorek 19.03. przypada Uroczystość św. Józefa - Oblubieńca NMP.
  • U pań z Zespołu Charytatywnego i w zakrystii u siostry Miriam można nabywać paschaliki na Stół Wielkanocny.
  • Pragniemy bardzo gorąco podziękować naszemu rodakowi, ks. Andrzejowi Chruszczowi, który ofiarował do naszego kościoła kielich wraz z pateną do celebrowania Mszy św.
  • W przyszłą niedzielę 24.03. ofiara zbierana podczas Mszy świętych przeznaczona będzie na malowanie naszej świątyni.
  • W dniach od 23.06 do 30.06. pod duchową opieką naszego rodaka ks.dr Mirosława Szewieczka organizowana jest pielgrzymka do Francji, Andory i Hiszpanii. Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z programem, który widnieje na plakacie w gablotce przed kościołem.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter