08.09.00 – 15.09. 2019

Dzisiaj przeżywamy  XXIII  Niedzielę Zwykłą. W naszej parafii przeżywamy odpust ku czci Narodzenia NMP.
Suma odpustowa przy Kaplicy Matki Bożej o godz. 11.30. Po południu o godz. 15.00 poświęcimy tornistry pierwszoklasistom przy kaplicy (nie będzie nabożeństwa w kościele).
O godz. 20.00 zapraszamy na czuwanie z Matką Bożą przy kaplicy, które zakończymy Apelem  Jasnogórskim.
Rozpoczynamy dzisiaj coroczny Tydzień Wychowania.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA
Czwartek  12.09  Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
Piątek  13.09. Wspomnienie św. Jana Chryzostoma. W tym dniu zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Fatimskim o godz. 20.00. Modlitwę różańcową poprowadzą pszczelarze z rodzinami i poniosą figurę Matki Boskiej fatimskiej.
Sobota 14.09  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00, którą odprawimy przy krzyżu na ul. Spacerowej.
Niedziela  15.09.
Obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

Ofiarą do puszek przy kościele wesprzemy Diecezjalne Radio ANIOŁ BESKIDÓW, które utrzymuje się z ofiar wiernych.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter