Niech Zmartwychwstały Chrystus umocni Was w świętości. Nadzieją i miłością wypełni Wasze serca.

Biskup Piotr Greger w dniach 29 listopada i 01 grudnia 2019 r. wizytował Parafię pw. św. Józefa w Zabrzegu.

W trosce o zdrowie i życie oraz duchowe dobro wiernych ustalamy następujące zasady duszpasterskie obowiązujące w Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, które przypadło w czwartek już w niedzielę 28 lipca po każdej Mszy św. odprawiliśmy obrzęd pobłogosławienia samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami.

Biskup Roman Pindel udziela dyspensy wszystkim Wiernym na terenie Diecezji Bielsko-Żywieckiej od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej i wzywa do pozostania w domach.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe, codziennie o godz. 17.30, w czwartki po Mszy św. szkolnej, a w niedziele i święta o godz. 15.30.