Wiadomości
parafiazabrzeg.pl
Zapraszamy dzieci oraz młodzież do udziału w wakacyjnym odpoczynku w Krynicy Morskiej pod hasłem Wakacje ze świętymi.


Dom rekolekcyjno-wczasowy Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny w Krynicy Morskiej, ul. Teleexpressu 6, położony jest ok. 250m od morza, do którego z domu prowadzi piękny pasaż (promenada).
Pokoje 1,2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, czajnik elektryczny, internet Wi-Fi, sala zabaw z tarasem dla dzieci, mały plac zabaw, miejsce na ognisko, grill oraz piękna kaplica.
W ramach kolonii wakacyjnej mamy w planie zwiedzanie Fromborka, Gdańska, wyjazd do Sztutowa, Jantaru, Stegny. Ale przede wszystkim korzystając z tak uroczego miejsca, chcemy jak najwięcej czasu spędzić nad polskim morzem.
Wyjazd jest skierowany do dzieci i młodzieży (do 18 lat). Będzie zgłoszony do kuratorium. Wyjazd oprócz odpoczynku, zwiedzania - ma na celu integrację uczestników poprzez wspólne spędzanie czasu, modlitwę, codzienną Mszę Świętą. Będzie również czas na zabawę, dyskotekę, karaoke itp.

ORGANIZATOR - parafia św. Józefa w Zabrzegu.
TERMIN WYJAZDU - czwartek 16 sierpnia 2018 o 22:00 - powrót 27 sierpnia w godzinach porannych. Pełne 10 dni wypoczynku + 2 dni przejazdowe.
CENA - 920 złotych
ZAPISY - do 20 marca u księdza Dawida (z zaliczką 200 zł.)